Początek

Dwoje ludzi, jedna historia. Połączyła ich miłość i scaliła śmierć. Śmierć jedynego dziecka, które żyło jak chciało i odeszło jak chciało.

To koniec i początek, który będzie trwał na wieki, po wsze czasy. Kartę życia w wieku 39 lat zapisujemy od nowa. To jak ją wypełnimy zależy tylko od nas.

“Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem ze znanego w nieznane”.

Tak naprawdę nie wiesz co kryje się tuż  za rogiem. I to jest fantastyczne.

Zabieramy Was w podróż. Odkryjemy tajemnicę, która pozwoliła nam przetrwać ten “trudny czas” – ale nie dla nas. Nauczymy Was jak żyć po “stracie” – ale tylko na planie fizycznym.

Opowiemy historię, która jest prawdą, choć dla innych może okazać się jak science fiction. To jak ją przyjmiecie zależy tylko od Was – my nie mamy na to wpływu.

Nasz dom jest dla Was otwarty – zapraszamy. Możecie z nami pomieszkać. Nauczymy Was jak żyć świadomie, jak poradzić sobie ze smutkiem, tęsknotą, żalem.

Nasze doświadczenia, przeżycia, wiedz jest dla Was, jeżeli tylko macie ochotę ją wykorzystać jesteśmy bardzo chętni  by się tym podzielić, pomóc, wesprzeć.

Zapraszamy do Jutrzenki – domu w którym dzieją się cuda, gdzie życie i śmierć się przeplatają, radość i smutek są jak dwie siostry, a miłość jest wszędzie.

Jeżeli chcecie dotknąć niesamowitego, zapraszamy również na Regresję Karmiczną i Życie pomiędzy Wcieleniami, w której spotkaliśmy się ze swoim synem i najbliższymi. Poznaliśmy sens życia i jego drogę po zakończeniu na planie fizycznym. Ta droga nie kończy się nigdy a śmierć jest jej kwintesencją.

Możesz ucałować rodzinę i przyjaciół na pożegnanie i oddalić się na milę, ale jednocześnie zabierzesz ich w swoim sercu, umyśle i trzewiach, bo nie tylko Ty żyjesz w świecie, ale Świat żyje w Tobie.

Do zobaczenia w innym świadomym życiu Lena i Marcin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *