Życie to niekończąca się iluzja

Jakiś czas temu gdyby ktoś powiedział mi, że życie to niekończąca się iluzja i nic, co tu jest nie dzieje się naprawdę, popukała bym się w głowę. Ale po zagłębieniu się w temat coraz bardziej i bardziej to okazało się prawdą.

Prawdą, która istnieje i jest potwierdzona przez coraz to większe grono badaczy tego tematu.  Tak naprawdę to istnieje tylko MIŁOŚĆ, ona ma największą moc i siłę, reszta jest wytworem, który sami stworzyliśmy. W życiu istnieją tylko dwie rzeczy: miłość i strach.

Miłość to – radość, szczęście, spełnienie, wdzięczność, szacunek, współczucie 🙂

Strach – gniew, złość, lęk, nienawiść, zazdrość, niecierpliwość, chciwość itp.

Boimy się, ale tak naprawdę czego, czegoś co nie istnieje? Każdy nasz strach, jakikolwiek by nie był to strach przed śmiercią. Boimy się choroby, bo umrzemy, boimy się bankructwa – bo pójdziemy pod most, nie będziemy mieć za co żyć i umrzemy.

Boimy się samotności, bo zgorzkniejemy, będziemy kurczyć się w sobie i umrzemy. Każdy rodzaj strachu wiąże się więc ze śmiercią.  Śmiercią, która tak naprawdę nie istnieje i to jest najzabawniejsze. Boimy się czegoś, czego nie ma. Jesteśmy wieczni, nasz duch jest wieczny 🙂 My tylko przyszliśmy tu podoświadczać, a kiedy będzie czas wrócimy do DOMU. Tu nic nie dzieje się na prawdę, jesteśmy w BOŻEJ GRZE, gra się skończy i wracamy.

Pon drugiej stronie nie ma strachu, lęku, zazdrości, nie… Tam istnieje tylko bezwarunkowa miłość i to do niej powinniśmy dążyć. Miłość najpierw do siebie a później do drugiego człowieka. Przestać się bać, bo to tylko iluzja, tak naprawdę nas tu nie ma. To hologram wyświetlany z góry, by dusza mogła podoświadczać innych uczuć i wzrastać.

W dzisiejszych czasach strach jest bardzo rozpowszechniony. Zostaliśmy oddzieleni od naszego ducha poprzez cywilizację, która to wszystko zabiła i nami rządzi. Ale to na szczęście iluzja, i kiedy osiągniemy to, co dusza zaplanowała wrócimy do DOMU SWEGO, DO OJCA, który na to wszystko patrzy i nas widzi. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *